Ceratech KYB500-S35AUSBBK Wired USB Compact Keyboard, QWERTY (UK), Black
RS Stock No.: 163-412Brand: CeratechManufacturers Part No.: KYB500-S35AUSBBK
brand-logo
View all in Keyboards
Technical Document
Specifications
Product Type
Keyboard
Wired/Wireless
Wired
Model Number
KYB500-S35AUSBBK
Connection Type
USB
Keyboard Type
Compact
Keyboard Layout
QWERTY (UK)
Operating System
Linux, Windows XP, Mac, Mac 10
Colour
Black
Height
35mm
Industrial Grade
Yes
Width
200mm
Depth
124mm
Standards/Approvals
No
Country of Origin
China
View all in Keyboards
Stock information temporarily unavailable.
BD 104.641
BD 104.641 Each (Exc. Vat)
BD 115.105
BD 115.105 Each (inc. VAT)
BD 104.641 Each (Exc. Vat)
BD 115.105 Each (inc. VAT)
Product Type
Keyboard
Wired/Wireless
Wired
Model Number
KYB500-S35AUSBBK
Connection Type
USB
Keyboard Type
Compact
Keyboard Layout
QWERTY (UK)
Operating System
Linux, Windows XP, Mac, Mac 10
Colour
Black
Height
35mm
Industrial Grade
Yes
Width
200mm
Depth
124mm