ATB2012-50011 and ATB2012E-50011M are for 50Ω impedance and ATB2012-75011 and ATB2012E-75011M are for 75Ω impedance
The frequency band width for ATB2012-50011 is 40MHz to 860MHz (Standard IL = 1.0dB), for ATB2012E-50011M is 400MHz to 1.8GHz (Standard IL =1.0dB), for ATB2012-75011is 50MHz to 1.2GHz (Standard IL = 0.8dB), and for ATB2012E-75011M is 400MHz to 1.8GHz (Standard IL = 1.0dB)