Turck BI15-CP40-FDZ30X2 Block Proximity Sensor, M20 2-Wire CP40 320V 40 mm 250 V ac 250 V dc 200mABrand: Turck
BD 190.587Each (Exc. Vat)
Stock information temporarily unavailable.
P.O.A.
SENSOR; POTTED CABLE
1
P.O.A.
SENSOR; POTTED CABLE
You may be interested in
BD 190.587Each (Exc. Vat)
Technical Document
Specifications
Brand
Turck BannerYou may be interested in