XP Power Switching Power Supply, ECH450PS19-EF 19V dc, 23.7A, 450 W, Input 264V ac to 264V ac
Maximum Output Voltage
19V dc
Power
450W
Minimum Operating Temperature
-20°C
SMPS Output Current
23.7A
Maximum Operating Temperature
70°C
Efficiency
93%
Maximum Input Voltage
264V ac
Minimum Input Voltage
264V ac
BD 116.652
BD 116.652 Each (Exc. Vat)
BD 128.317
BD 128.317 Each (inc. VAT)
BD 116.652 Each (Exc. Vat)
BD 128.317 Each (inc. VAT)
QuantityUnit price
1 - 4BD 116.652
5 - 9BD 113.149
10 - 24BD 110.803
25 - 49BD 108.976
50+BD 107.051
Maximum Output Voltage
19V dc
Power
450W
Minimum Operating Temperature
-20°C
SMPS Output Current
23.7A
Maximum Operating Temperature
70°C
Efficiency
93%
Maximum Input Voltage
264V ac
Minimum Input Voltage
264V ac